Šūpuļkrēsls mammai 2 in 1 

PĀRVEIDOJAMS PAR ŠŪPULI MAZULIM

Ražots Latvijā

Šūpuļkrēsls ir viens no jaunākajiem un inovatīviem izstrādājumiem šūpuļtīklu pasaulē. Šis šūpuļkrēsls ir brīnišķīgs interjera akcents telpās un atpūtas zona dārzā, kā arī burvīgs sēžamais - šūpulis māmiņai un bērniņam. Māmiņa un tētis ar bērniņu rokās var sēdēt šūpulī un līganām kustībām relaksēties un relaksēt, ieaijāt miedziņā mazuli. Ļoti ērts "barošanas krēsls". Protams, to var izmantot arī tikai bērna iešūpināšanai, aizmidzināšanai un atpūtai.

ŠO ŠŪPUĻKRĒSLU IESPĒJAMS PĀRVEIDOT ARĪ PAR ŠŪPULI MAZULIM! 

Kaut arī pilna auguma šūpuļtīkli pasaulē ir zināmi jau gadu tūkstošus, šādu šūpuļtīklu pirmsākumi meklējami Nikaragvā, apmēram 25 - 30 gadus atpakaļ. Uz šo brīdi tas ir kļuvis populārs visā pasaulē un salīdzinoši nesen ienācis arī Latvijā. Tagad relaksējošas izjūtas iespējams īstenot savā tpūtas istabā, piemājs dārzā, uz terases vai vienkārši brīvā dabā pie jūras vai ezera!

Šis lepnais, greznais relaksācijas krēsls ir veidots no 2 vai 3 veidu mēbeļu audumiem (to krāsas var izvēlēties atbilstoši savām vēlmēm), komplektā nāk 2 spilveni 70 x 70 cm izmērā (bet var pasūtīt arī ar 3 spilveniem). Dekorspilvena izmērs ir 0,5 x 0,35 m. Šūpuļkrēsls ir iekārts stipras izturības sintētiskajā auklā, ir viegli iekarināms un ātri noņemams. Spilveniem ir rāvējslēdzēja vai līplentas aizdare, kas būtiski atvieglo to kopšanas procesu. Spilvenu pildījumam izmantots sintepons (vasarā var pildīt ar svaigu, smaržīgu sienu). 

Šūpuļkrēsls paredzēts izmantošanai līdz 100 - 110 kg, bet to iespējams izgatavot arī ar lielāku izturību, atbilstoši katra klienta individuālajām vajadzībām. 

Šūpuļkrēsls ir nostiprināts uz 90 cm - 1 m gara koka zara - kurš var būt perfekts dabīgs bērza zars; izlocīts, asimetrisks priedes zars; bebra nograuzts un ūdens apskalots koka zars; lakots ozolkoka zars; vai arī zars, kurš radīts atbilstoši klienta vēlmēm. 

Šūpuļkrēsla komplektā ietilpst: pats šūpuļkrēsls, 2 lieli spilveni un 1 dekorspilvens, koks - nostiprināšanai, aukla, āķis, instrukcija un liela soma, kur to visu salikt.


CENA šūpuļtīklam no 2 mēbeļaudumiem: 200 - 220 EUR

CENA šūpuļtīklam no 3 mēbeļaudumiem: sākot no 235 EUR

CENA šūpuļtīklam no linu auduma: 250 EUR


P.S. Šūpuļkrēslu garantijas termiņš ir divi gadi. Garantijas saistības neattiecas uz tiem bojājumiem vai trūkumiem, kuri radušies nepareizas lietošanas vai apiešanās rezultātā, kā arī dabiskas nolietošanās gadījumā. 

Šūpuļkrēsls ir rūpīgs roku darbs, pielietojot dabiskos izejmateriālus - kā vilna, kokvilna, lins un koks. Līdz ar to - pielietojot dabiskos materiālus, nav iespējams pilnībā izvairīties no viegli neregulārām materiāla krāsām un formām. Uz tādām nebūtiskām izmaiņām neattiecas garantijas saistības. 

Šūpuļkrēslu pareizi lietojot un kopjot, tā mūžs tiks maksimāli pagarināts: 

1. Šūpuļkrēsls ir paredzēts atpūtai pusguļus vai sēdus stāvoklī, gan brīvā dabā, gan telpās. 

2. Šūpuļkrēslam nedrīkst pārsniegt maksimālo noslogojumu - 100/110 kg. Pārslodze to sabojās. 

3. Šūpuļkrēsla stiprinājumam jābūt izturīgam - 2/3 reizes lielākam par šūpuļkrēsla kapacitāti jeb svarnesību. 

4. Šūpuļkrēsla stiprinājuma detaļas nedrīkst būt ar asām, raupjām malām, kas veicinātu berzi un detaļu dilšanu. 

5. Šūpuļkrēsla stiprinājuma punktus izvēloties, ievērojiet, lai tas atrastos brīvā telpā - 1 metra rādiusā.

6. Ievērojiet, ka zem šūpuļkrēsla nedrīkst atrasties asi, cieti vai smaili priekšmeti. 

7. Ievērojiet, ka pēc ilgākas šūpuļkrēsla lietošanas, tā kopējais garums var nedaudz izstiepties. Tas ir svarīgi, izvēloties stiprinājuma punktus, veidojot stiprinājumu regulējumu. 

8. Šūpuļkrēslu nedrīkst uzstādīt un lietot atklātas uguns tuvumā. 

9. Izvairieties šūpuļkrēslu pakļaut mitruma iedarbībai. Ja tomēr tas ir palicis mitrs, šūpuļkrēsls ir jāizžāvē. Nekādā gadījumā neuzglabājiet to mitru, satītā veidā, jo audumā var rasties pelējuma traipi. Šie auduma pelējuma traipi būtiski var samazināt šūpuļkrēsla izturību un bojāt tā vizuālo izskatu. 

10. Izvairieties no šūpuļkrēsla nevajadzīgas pakļaušanas tiešiem UV stariem, tas mazinās izstrādājuma izturību un veicinās krāsas izbalēšanu. 

11. Netīrumus un traipus audumā jāmazgā ar rokām 30C siltā ūdenī, pievienojot maigus mazgāšanas līdzekļus. Lai saglabātu krāsas košas, pievienojiet ūdenim ēdamkaroti vārāmā sāls. Šūpuļkrēslu nedrīkst mazgāt veļas mašīnā vai arī to ķīmiski tīrīt.

12. Šūpuļkrēslu nav ieteicams balināt vai krāsot- audums var tikt bojāts un auduma izturība mazināsies.

13. Regulāri pārbaudiet šūpuļkrēslam izvēlēto uzkāršanas ierīces stiprinājumu.

14. Ja šūpuļkrēslam konstatēti būtiski bojājumi, ieteicams šūpuļkrēslu nelietot līdz remontdarbu pabeigšanai.

15. Šūpuļkrēslā lēkājot vai aktīvi šūpojoties, var notikt dinamiska pārslogošana. Līdz ar to tas var tikt sabojāts, un rezultātā- samazināsies šūpuļkrēsla kapacitāte.

16. Pārmērīgi šūpojoties un lēkājot , lietotājs var izkrist no šūpuļkrēsla.

17. Pirms šūpuļkrēsla lietošanas, pārliecinieties , ka Jūsu apģērbā neatrodas nekādi asi vai smaili priekšmeti.

18. Visām personām, pirms šūpuļkrēsla lietošanas, norādiet uz lietošanas instrukciju un drošības norādījumiem!

19. Nekādā veidā paši nepārveidojiet šūpuļkrēslu. Šūpuļkrēsla remontam izmantojiet speciālistu palīdzību.