Gigantiskā adījuma kokons

Šī zīdaiņu sedziņa- kokons (trīs vienā) nav domāta visiem, bet gan pašiem mazākajiem. Šis burvīgais, maģiskais kokoniņš ir radīts un izveidots, lai sildītu Jūsu mazuli jau no pirmās dienas. Pufīgais kokoniņš viegli transformējas par mīkstu, siltu sedziņu mājīgam naktsmieram, par ratu sedziņu vai par mīkstu paklājiņu, ko paklāt uz grīdas, lai mazulim būtu silti un ērti spēlēties. 

Videi draudzīga koka poga (katrā pusē divas), kas pārveido sedziņu par kokonu, ļaus Jūsu mazulim justies vēl lielākā drošībā, un mazulis būs ieskauts siltā, mīkstā izstrādājumā, kas ar rokām darināts no dabīgās Merino aitas vilnas. Jūs varat izmantot to kā kokoniņu, kā segu vai vieglu plediņu. 

Kokona izmērs ir 50 x 70 cm, bet, atverot pogas vaļā, Jūs iegūstat sedziņu, kas ir 50 x 120 cm izmērā. 

Kokoniņa svars ir 800-1000 g. 

Kokonam paredzēta tikai sausā tīrīšana ķīmiskajā tīrītavā. Tā kā tas ir izgatavots no dabīgās Merino vilnas, jāņem vērā, ka tas ar laiku var sākt velties, bet tas ir gluži dabisks process, kas piederās pie lietas dabiskam izstrādājumam. Lai kokons / sedziņa iespējami ilgāk saglabātu savu sākotnējo izskatu, jāseko ražotāja norādījumiem. 

Šis kokons būs arī vērtīga, laba, skaista un oriģināla dāvana raudzībām, krustībām...

 

CENA (izmērs 40 x 60 cm)- 57 EUR

CENA (izmērs 50 x 70 cm)- 69 EUR