Grāmata "Pie galda" / "За столом"

Etiķetes speciālistes Irmas Kalniņas grāmata bērniem par galda kultūru, kas draudzīgā un interesantā veidā iepazīstina bērnus ar etiķetes pirmsākumiem un galda kultūras pamatprincipiem. Grāmata pieejama krievu un latviešu valodā. Tā paredzēta bērniem no 7-13 gadiem. 

Grāmata veidota tā, lai bērns gūtu ieskatu etiķetes pirmsākumos, saprastu tās nozīmi arī šodien, uzzinātu, kāpēc ir svarīgas labas manieres un kā tās būs noderīgas. Iepazīstot dažādas situācijas un izpētot krāšņas ilustrācijas grāmatā, bērns iemācīsies pareizi uzklāt galdu, tikt galā ar sarežģītiem ēdieniem un, aizejot ciemos vai uz restorānu, jutīsies pārliecināts un ar prieku pieņems labas uzvedības noteikumus. Vislielākā šīs grāmatas vērtība būs tad, ja tajā sniegtās zināšanas vecāki apgūs kopā ar bērniem, būs viņiem par paraugu un laba uzvedība pie galda kļūs par ģimenes ikdienu. 

Irma Kalniņa: "Sapratne par to, kā rīkoties konkrētā situācijā, kā veidot attiecības ar cilvēkiem, kā risināt problēmas un gūt pārliecību par ikdienišķām prasmēm, veido bērna personību un ietekmē viņa ētikas un  morāles vērtības, labas uzvedības un komunikācijas principus ne tikai ģimenē, bet arī sabiedrībā".

Grāmatas vizuālo noformējumu veidojis mākslinieks Reinis Pētersons, kurš ar krāšņām ilustrācijām tik sarežģītu tēmu padarījis bērniem interesantu, saistošu un saprotamu. 

Grāmatas izmērs: A4 (64 lpp.)

 

CENA- 15,00 EUR