Pelīte "Tipa" ar lavandu, griķu sēnalu, un linsēklu spilventiņiem dāvanu iesaiņojumā

Sveiki! Es esmu pelīte Tipa! Kļūšu par mazulīša uzticamu draugu gan miegā, gan nomodā.Esmu dabas bērns, radīta no dabīgiem materiāliem- tīra, dabīga lina- un pildīta ar mīkstu, siltu, dabīgu aitas vilniņu. Esmu bērniņam draudzīga, sniedzu siltumu un labsajūtu. 

Laikā, kad bērniņš ir saķēris klepu vai ausu sāpi, es sildīšu kakliņu un austiņas un palīdzēšu ātrāk atlabt. Esmu apveltīta ar maiguun harmonisku nokrāsu, tāpēc mazulīti lieki nesatraukšu. 

Esmu bērniņa droša un varu kļūt parlabu draugu jau no mazulīša dzimšanas, jo man nav sīku detaļu. 

Kabatiņā, kas iestrādāta Pelītē, var ievietot vienu no komplektā esošajiem spilventiņiem:

  • Lavandas spilventiņu

Spilventiņš ir pildīts ar kaltētiem lavandas ziediņiem, kas nākuši tepat no Latvijas dārziem. Tam piemīt maigs, viegls lavandu aromāts, kas nāk par labu mazuļa labsajūtai un miedziņam. 

  • Linsēklu sildošo spilventiņu

Šis spilventiņš var kalpot gan kā aukstuma, gan siltuma komprese. Siltā komprese sniegs ilgstošu siltumu un novērsīs stīvumu, savilkumu, palīdzēs pret muguras un kakla sāpēm, kramojiem un kolikām. Savukārt, aukstā komprese palīdzēs pret sasitumiem un noberzumiem. Linsēklu  spilventiņam piemīt lieliska nomierinoša un atslābinoša iedarbība. Piemīt brīnišķīgs maigas masāžas efekts. Mazulim un videi draudzīgs produkts!

 

  • Griķu sēnalu spilventiņš

Dabīgi čaukstošais spilventiņš attīsta mazulim tausti un taktilās sajūtas. Spilventiņi izmantojami arī atsevišķi, attīstot gandrīz visas maņas mazulim- tausti, dzirdi, ožu. Piemērots jebkura vecuma bērniem un mazuļiem. 

 

MAZLIET PAR PELĪTI:

Sastāvs: 100% lins, 100% aitu vilnas pildījums. 

Piemērots jebkura vecuma bērniem un mazuļiem. 

Kopšana: Mazgāt ar rokām vai veļas mašīnā rokas /vilnas režīmā, lietojot vilnai saudzīgu kopšanas līdzekli. Maksimālā mazgāšanas temperatūra ir 30 grādi, neizmantot centrifūgu un automātisko žāvētāju.

Pelītes izmērs: 14 cm x 24 cm. 

Komplektā ietilpst 3 spilventiņi- 11 cm x 6 cm.

 

Pelīte Tipa noformēta kā dāvana- iesaiņota kartona kastītē un pārsieta ar atlasa lenti. 

 

CENA: 20,00 EUR