Lavandas rotaļlietas miedziņam

ROKU DARBS

Rotaļlietas, kuras radītas no dabīgiem materiāliem - tīra, dabīga lina - un pildītas ar mīkstu, siltu, dabīgu aitas vilniņu. Bērniņam draudzīga mantiņa, kas sniedz siltumu un labsajūtu. Tā ir arī bērniņam droša, jo tai nav lieku detaļu. 

Laikā, kad bērniņš ir saķēris klepu vai ausu sāpi, rotaļlieta sildīs kakliņu un austiņas un palīdzēs ātrāk atlabt.

Rotaļlieta apveltīta ar maigu un harmonisku nokrāsu, tāpēc tā mazulīti lieki nesatrauks. 

Rotaļlietu sāni ir greznoti ar neuzkrītošu, simbolisku senlatviešu rakstu dzīvības zīmi, kas ir spēcīga aizsardzības zīme -  sentēvi to vilka gan bērnu šūpuļos, gan uz mājas sliekšņiem. Tas padara šo mantiņu vēl īpašāku, ar labiem nodomiem un vēlējumiem apveltītu. 


Rotaļlieta pildīta ar kriksīti kaltētu lavandas ziediņu, nākušu tepat no Latvijas dārziem. Ti piemīt maigs, viegls lavandu aromāts, kas maigi rūpējas par labu nomierināšanas, labsajūtas un miedziņa līdzekli.

Mantiņas ir termoregulējošas un higiēniskas.  Neizraisa alerģijas, spēj aizturēt sēnīšu un citu baktēriju attīstību, samazinot ādas iekaisumu risku.  Veicina asinsriti un pozitīvi ietekmē mazuļa nervu un muskuļu sistēmu. Nesatur sintētiskas smaržvielas un konservantus.

Piemērots jebkura vecuma bērniem un mazulīšiem.


Sastāvs: 100% lins, 100% aitu vilna (pildījums) un pildījumā izmantoti kaltēti lavandas ziediņi.


P.S. Rotaļlietu jāmazgā saudzīgi - ar rokām, siltā ūdentiņā. Karstā ūdenī nedrīkst mazgāt, citādi tas var sabojāties un sarauties! 


Zirga izmērs un CENA: 25 x 30 cm / 19,90 EUR

Kaķīša izmērs un CENA: augstums 27 cm / 11,90 EUR