Ligzdiņa / šūpulītis mazuļa labsajūtai

Veselīga, mazuļa anatomiskajām un fizioloģiskajām īpatnībām piemērota ligzdiņa (jeb zīdaiņu šūpulis, groziņš), kas veidots, izmantojot dabīgus materiālus – linu, kokvilnu un aitas vilnas kārsumu. Ligzdiņas forma ir veidota tā, lai tiktu apņemta mazuļa muguriņa un tiktu saglabāta ķermeņa anatomiskā forma. Ar īpašas formas palīdzību tiek atbalstītas arī pievilktās kājiņas. No visām pusēm mazuli maigi apņem vilnas kārsuma polsterējums, kas nodrošina siltumu, stabilitāti un mazina gravitācijas spiedienu uz mazuļa ķermenīti.Labsajūtas ligzdiņu zīdaiņiem var uzskatīt arī par šūpuļkrēsliņa un pakaviņa apvienoju, kas jaunās ģimenes budžetam varētu būt zināms ietaupījums.

Atbalsta pamats (viegls putu poliuretāns) ir pietiekošā augstumā, lai to varētu droši likt uz vēsas grīdas. Tas nav ne par mīkstu, ne par cietu. Lins un aitas vilnas kārsums nodrošina vienmērīgu termoregulāciju un netraucētu gaisa cirkulāciju.

 

Labsajūtas ligzdiņas galvenās īpašības:

- Anatomiski un fizioloģiski piemērota zīdainim

- Aitu vilnas pildījums nodrošina siltumu, stabilitāti

- Vienmērīga termoregulācija un netraucēta gaisa cirkulācija

- Izturīga

- Ērti pārvietojama no vienas telpas otrā

- Daudzfunkcionāla

 

Ligzdiņa paredzēta mazuļiem:

 - Guldīšanai (līdz 3/4 mēnešiem - atkarībā no mazuļa aktivitātes)

-  Pozicionēšanai gan uz muguras, gan uz sāniņa (līdz 3/4 mēnešiem atkarībā no mazuļa aktivitātes)

-  Mazuļa zīdīšanai un barošanai 

-  Mazulim, uzsākot rāpošanu, atbalsta pamats izmantojams kā šķēršļa objekts

-  Soma ērti lietojama mazuļa rotaļlietām


P.S. Vairāk informācijas par labsajūtas ligzdiņām un speciālistu atzinumiem par šo produktu, lasiet sadaļā BLOGS --> noderīgi raksti! 

 

CENA: 69,00 EUR 

P.S. Katra ligzdiņa tiek izgatvota kā individuāls pasūtījums un tās izgatavošanas laiks parasti ir 2 - 3 nedēļas. Precīzu laiku iespējams noskaidrot pie pasūtīšanas. 

Katrai ligzdiņai Jūs varat izvēlēties tādu audumu, kāds Jums vislabāk patīk. Pieejamo audumu paraugus skatieties zemāk. Visas ligzdiņs tiek izgatavotas kombincijā ar nebalinātu, dabiskas krāsas izturīgu lina audumu.  

Lūdzu vērst uzmanību uz to, ka foto audumu paraugu toņi minimāli var atšķirties no patiesajām toņu gammām.