Sapņu ķērāji

Sapņu ķērājs jeb sapņu šķirotājs pēc senas Ziemeļamerikas indiāņu leģendas ir rāmītis, kuru pakar virs gultas galvgaļa, lai labie sapņi rāmīša tīklā tiktu notverti un paturēti, bet sliktie caur tīkla caurumu aizvadīti projām. 

Sapņu ķērāja noslēpumu esot radījis burvis Iktoms, kurš ieradies zirnekļa izskatā un noaudis šo savdabīgo tīklu. Tagad sapņu ķērāji kļuvuši populāri visā pasaulē. 

Bērniem izvēlas arī sapņu ķērājus ar zvaniņiem, krāsainām bumbiņām, kas piesaista viņu uzmanību. Zvaniņi ir paredzēti enerģētiskai aizsardzībai, jo skaņas rada tīru un harmonisku enerģētisko lauku. Pēc austrumnieku ezotēriskās gudrības iekārti zilonīši rada pozitīvu starojumu- tie ir prieka un laimes zīme. Kamielīši, kas šūpojas sapņu ķērājā, ir mīlestības simbols. Zvaniņi un kareklīši laiku pa laikam jāpašūpo, lai telpā, kur dzīvo bērns, radītu labvēlīgu vidi. 

Izklausās diezgan neticami, bet zinātāji stāsta, ka, guļot pie sapņu ķērāja, visi sliktie sapņi tiešām tiekot izkliedēti un cilvēks sapņojot tikai labus sapņus vai nesapņojot nemaz. 

/Avots: Laikraksts "Dzirkstele"/

 

 

CENA lielajiem sapņu ķērājiem( ~ 30 cm augstumā): 12,00EUR

CENA mazajiem sapņu ķērājiem (~20 cm augstumā): 10,00EUR