Veselīgais virsmatracis

ROKU DARBS

Virsmatracis bērnu gultiņai.

Izmērs: 60 x 120 cm
Sastāvs: 100% lins, pildījums 100% aitu vilnas kārsums
Krāsa: dabīga lina krāsa

Ērtas gumijas matrača stūros, lai piestiprinātu to pie pamatmatrača.
Matrača priekšrocība - aitu vilnas kārsums nelaiž cauri mitrumu, līdz ar to nav nepieciešams klāt vienreizējos paladziņus.
Matracis izmantojams zīdainim jau no dzimšanas brīža.

Virsmatrača, kurš pildīts ar aitas vilnas kārsumu, lietošana ir vēlama tāpēc, ka tas ir nedaudz mīkstāks par griķu/kokosa matraci. Līdz ar to, netiek radīts tik liels spiediens uz mazuļa kaulu sistēmu, kura ir mīksta un pirmajos dzīves mēnešos sastāv no skrimšļaudiem. Mazuļa pirmā dzīves gada laikā kaulu sistēma  viegli pakļaujas deformācijām.

Lai mazulis varētu pilnvērtīgi attīstīties, velties, rāpot un apsēsties, ir vajadzīga cietāka darbošanās virsma. Uz gultiņas matraci tas neattiecas, jo tas ir paredzēts gulēšanai un ērtai atpūtai. Lai mazulis varētu darboties, tam paredzēti ir aktivitātes paklājiņi (labsajūtas paklāji), kuri ir pietiekoši cieti un nodrošina daudz vietas kustībām.

Vilnas kārsuma matrači ir higiēniski labvēlīgāki, jo nebalinātai, nekrāsotai, nesabojātai vilnas šķiedrai piemīt pašattīrīšanās spēja. Tā atgrūž šķidrumu un kopšanai pietiek, ka to tikai izvēdina. Tā ir gaisu caurlaidīga, termoregulējoša. Vilnas kārsums nerada putekļus un to nemīl putekļu ērcītes.


CENA: 32,00 EUR ( 60 x 120 cm )

     42,00 EUR ( 70 x 150 cm)