ATTĪSTĪBAS / AKTIVITĀTES KUBS

Attīstības jeb aktivitātes kubiņš ir lieliska rotaļlieta gan pavisam maziem bērniņiem, gan lielākiem - dažādu iemaņu un prasmju attīstīšanai, kā arī interesantām rotaļām. 

"Labas Lietas Bēniem" attīstības kubiņš ir rūpīgs roku darbs, kas ir izveidots, lai dotu mazajām rociņām, actiņām, austiņām iespēju iepazīt kubiņa dotās priekšrocības un mācīties līdz ar tām. Kubiņš sniedz daudzveidīgas iespējas- taustīt dažādus materiālus, formas, reljefus, vilkt iekšā un ārā, pogāt nost un pogāt virsū un ciet, atlipināt un pielipināt, čaukstināt, apgūt rāvējslēdzēju, kombinēt krāsas, skaitīt un skaitļot, iepazīt pirmos burtiņus, mācīties vārdiņus un krāsas u.c. funkcijas un iespējas. Līdz ar to attīstības kubiņš būs ļoti laba rotaļlieta gan pašiem mazākajiem, gan arī lielākiem bērniem, ļaujot to izmantot ilgu laiku. Kubiņš ir veidots no košas krāsas materiāliem, kas padara to mazajām actiņām priecīgu, interesantu un uzmanību piesaistošu. 

Kubiņš būs ļoti laba rotaļlieta un dāvana gan saviem bērniem, gan citiem Jums mīļiem ķipariem. Kubiņu iespējams pasūtīt pēc velamā izmēra, tematikas, ar saņēmēja vārdiņu, dzimšanas datumu, laiku u.c. personalizētu informāciju (paraugus skat.galerijā zemāk "INDIVIDUĀLIE PASŪTĪJUMI").

 

Kubiņa izmērs : 20 x 20 x 30 cm (ar puķi vai koku) 

CENA: 40,00 EUR

Kubiņš ar koka detaļām (šūšanas / vēršanas trenažieris; pogas u.c.): 43,00 EUR

 

INDIVIDUĀLIE PROJEKTI

Putniņu un puķīšu kubiņš meitenei ar uzvārdu Putniņa

Austrai

Evai

Meitenei vārdā Olivia Mae

Madariņai un  Artūriņam

Šarlotei

Kirillam

Vladam

Kubiņš Amēlijai

Komplekts Ingusiņam (kubiņš ar koka detaļām)

Kubs Robertiņam (papildināts ar koka detaļām)

Kubs Mārtiņam (papildināts ar koka detaļām)

Kubs Zlatai (papildināts ar koka detaļām)

Kubs Oliveram uz Kanādu (izmantoti angļu valodas vārdi)

Ļoti meitenīgs kubiņš

Kubs puisītim