ĀBOLS

Rotaļlieta “Trenažieris šņorēšanai-vēršanai” attīsta sīko motoriku un praktiskas iemaņas- apavu šņorēšanas prasmi. Verot iekšā šņorīti caurumiņā, bērns mācās dažādas pirkstiņu kustības, kas palīdz attīstīt domāšanu, koordināciju un sīko motoriku.Rotaļlietai noapaļoti un noslīpēti visi asie stūri, kas padara rotaļlietu taustei patīkamu un lietošanā drošu.Kā krāsviela izmantota dabīgā eļļa un ekoloģiskas tonējamās beices.Rotaļlietai komplektā nāk krāsaina kurpju šņore.

CENA: 4,50 EUR / 3,16 Ls

EGLE

Šūšanas - vēršanas trenažieris "Egle". 

 

CENA: 4,50 EUR / 3,16 Ls

CENA ar 3 pogām: 5,40 EUR / 3,80 Ls

TAISNSTŪRIS

Trenažieris bērniem vēršanas - šūšanas iemaņu trenēšanai, veicina koordinācijas un runas, kā arī iztēles un loģiskās domāšanas attīstību.

Rotaļlietai (trenažierism) koplektā nāk viena poga, taču ir iespējams to papildināt gan ar trīsstūra pogu, gan taisnstūra pogu. Pēc Jūsu izvēles iespējams nokomplektēt ar dažāda veida pogām. Katras papildus pogas cena - 0,30 EUR / 0,21 Ls.

Kā krāsviela izmantota dabīga eļļa un bērnam drošas tonējamās beices.

Rotaļlietai noslīpēti visi asie stūri, kas padaro to taustei patīkamu un lietošanai drošu.

 

CENA: 4,00 EUR / 2,81 Ls

"KABATA - POGA"

Rotaļlieta – planšete pirkstu muskulatūras attīstībai un acs – rokas koordinācijas veicināšanai. Komplektā 1 koka planšete-kabata, 1 koka poga, 1 koka adata. B

 

Izmērs: 20x21cmB

CENA: 5,00 EUR / 3,51 Ls

KURPJU šņorēšanas trenažieri

Šņorēšanas trenažieris "Sienamā kurpe" ir attīstošā rotaļlieta sīkās un lielās motorikas, kā arī roku veiklības attīstībai. Palīdz bērnam iemācīties šņorēt kurpes. 

 

IZŠŪŠANAS komplekts

Veicina acs - rokas koordināciju, pirkstu muskulatūras attīstību. Attīsta iemaņas šūšanā. Verot dažādas aukliņas dažādos virzienos var iegūt dažādu rakstu, zīmējumus. Rosina fantāziju un iztēli.Komplektā ir 1 koka planšete ar aukliņām, 1 rāmītis, 1 turētājs, 1 koka adata. Planšetes izmērs: 21 x 30 cm.

 

CENA: 8,00 EUR