PIRKSTIŅLELLES

HAND MADE

"Labas Lietas Bērniem" pūralādē nu var atrast arī mazas, glītas, rūpīgi ar rokām darinātas pirkstiņlellītes. Katra lellīte ir vesels mākslas darbs, kas radīts, lai pasaciņas stāstīšanu padarītu interesantāku un rotaļāšanos ar bērniem daudzveidīgāku, interesantāku un jautrāku. 

Lai pasaciņas lasīšanu gan pašiem mazākajiem, gan lielākiem bērniem padarītu aizraujošāku, pirkstiņlellītes ļauj stāstījumu papildināt ar veselu teatralizētu uzvedumu, kurā var iesaistīt pat visu ģimeni. Pirkstiņlelles piesaista bērnu uzmanību un rada vēlmi tās apčamdīt, pieskarties tām, izpētīt visas sīkās detaļiņas, paraustīt lellītes aiz deguniem, ūsām, actiņām u.c. Lellīšu izmērs ir pietiekami parocīgs mazajām rociņām un to dažādais reljefs noderēs arī bērniņa motorikas attīstībai. 

Teatralizēta pasaciņas stāstīšana vai rotaļāšanās lomās, attīsta bērna iztēli, fantāziju, radošo domāšanu un māca novērtēt dabiskos materiālus, ne vien rūpnieciski ražotās plastikāta rotaļlietas. Pirkstiņlellīšu rotaļās kopā ar vecākiem pavadītais laiks noteikti var kļūt par vienu no mīļākajām bērnības atmiņām ! :) 

 

PIEDĀVĀJAM ARĪ IZGATAVOT ĪPAŠU PIRKSTIŅLELLĪŠU KOMPEKTU - no jebkuras Jūsu mazulim mīļas pasaciņas, lai viņu ne tikai iepriecinātu ar stāstījumu, bet arī ar mazu teātra izrādi. Turklāt tā ir arī lieliska ideja dāvanai - pasaku grāmatiņa + klāt pirkstiņlellītes ar personāžiem no šīs pasakas! :)

 

Aptuvenais lellīšu izmērs: garums 7-9 cm 

CENA par 1 lellīti : 3,80 - 4,00 EUR (tautiskie pirkstiņzaķīši)