Slingi

Beidzot tas ir noticis !!! Ilgi lolotā ideja par slingiem nu ir piepildījusies! Un šī gada vasaru "Labas Lietas Bērniem" sāk ar šo tik brīnišķīgo jaunumu! Ja esat ienākusi šajā sadaļā atrast slingu un lasāt šīs rindas, tad ziniet, ka tieši šobrīd notiek slingu sadaļas aizpildīšana un šī brīža ierobežotā informācija tūlīt, tūlīt tiks papildināta! 

Tuvākajā laikā Slingu sadaļu papildināsim arī ar izsmeļošiem rakstiem, video materiāliem un citu vērtīgu informāciju!

Bet ar ko tad slingi ir tik īpaši?

Slingi nebūt nav mūsdienu jeb 21.gs. izgudrojums, bet gan bērnu nēsāšanas "tradīca", paņēmiens, kas pasaulē jau ir zināms daudzus gadu desmitus un varbūt pat simtus. Dažādās vietās visā pasaulē mazuļi jau no pašām pirmajām dzīves dienām tiek nēsāti piesieti pie māmiņas ķermeņa, piekļauti māmiņas sirdij, turpinot pirms mazuļa nākšanas pasaulē radušos tuvo saikni un pakļaujoties dabā iekārtotajam mātes un bērna saskarsmes likumam.        Tā mazulis jūtas, aug un attīstās drošībā.

      Turklāt, tas ir neapšaubāmi arī liels atbalsts un atvieglojums māmiņai ikdienas darbos! Kad mazulis ir iesiets slingā, māmiņa droši var doties ikdienas darbos, neradot diskomfortu mazulim un sev! Ja mēs vienlaicīgi nēsājam mazuli un ar otru roku mēģinām izdarīt citus darbus, bieži vien mazulis tiek nests, nēsāts viņam nepiemērotās vai pat kaitīgās pozās, kas rada viņam nevajadzīgu diskomfortu un nepareizu ietekmi, slodzi uz ķermeni. Savukārt slingā mazulis atrodas viņam dabiski piemērotā, veselīgā, anatomiski pareizā pozā, piespiests pie māmiņas sirds - tādējādi tiek nodrošināts mazula maksimāls komforts, un tajā pat laikā māmiņai ir brīvas rokas dažādu darbu darīšanai! Tāpēc tas ir nepārspējami praktisks, lietderīgs un rekomendējams izgudrojums ikvienam mazulītim un vecākiem. 

       Slingu īpaši iesaka izmantot priekšalicīgi dzimušiem bērniņiem. 

 

P.S. Ja māc šaubas par to, kurš būtu piemērotāks slings Jums un Jūsu mazulim, droši rakstiet vai zvaniet mums! Mēs ar kompetentu slingu speciālistu palīdzību centīsimies piemeklēt tieši Jums vispiemērotāko slingu!