Termoregulējošs apģērbs bērniem

KAS IR TERMOREGULĀCIJA UN KĀPĒC NEPIECIEŠAMS TERMOREGULATĪVS APĢĒRBS?

Termoregulācija ir mehānisms, kas atbild par optimālas temperatūras nodrošināšanu organisma svarīgo procesu darbībai, neatkarīgi no apkārtējās vides temperatūras svārstībām. Ķermeņa t° nemainīgumu nodrošina organisma siltumrades un siltumatdeves intensitātes saskaņotība. Viens no svarīgākajiem un cilvēka ķermeni visbūtiskāk ietekmējošajiem mikroklimata faktoriem ir gaisa temperatūra, kuras izmaiņas būtiski ietekmē cilvēka ķermeņa temperatūru, tādējādi ietekmējot cilvēka organisma termoregulāciju. Pareiza apģērba izvēle ir ļoti būtisks faktors, kas nodrošina maksimalu komfortu apģērba valkātājam. 

 

"THERMOKID" LATVIJĀ RAŽOTA TERMOVEĻA BĒRNIEM. KĀPĒC TIEŠI "THERMOKID"?

ATBILDOT UZ ŠO JAUTĀJUMU VIENĀRŠIEM VĀRDIEM, VAR NOSAUKT TRĪS GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS: 

  • Ekoloģiski tīra !!!  (ko apliecina sertifikāts)
  • Ļoti kvalitatīvs audums !!! (parasti termoveļām audums sastāv no poliestera šķiedrvielām, bet šai Latvijā ražotajai termoveļai bez poliestera un spandexa, kas padara audumu elastīgu, ir arī polipropilēns, kas ir vislabākais termoregulējošo funkciju - mitruma izdalīšanās un siltuma saglabāšanas - veicējs. Ja to pietuvina automašīnu terminoloģijai, tad polipropilēns audumu pasaulē ir tas pats, kas Mercedes Benz auto pasaulē :). Pie auduma kvalitātes noteikti jāpiebilst, ka to varēsiet mazgāt kaut 100 reizes, tas nezaudēs savu funkcionalitāti un izskatu! Ražotājs, atbildot uz jautājumu - ar ko atšķiras šī termoveļa no tās, kas par lētāku cenu nopērkama lielveikalos, atbild īsi: "Nopērciet abas un izmazgājiet 5 reizes! Atbilde būs rezultāts..." 
  • Praktiskums !!! Valkātāju pieredze liecina, ka pie temperatūras -4C, pietiek uzvilkt šo termoveļu un labu kombinezonu un droši var doties ārā izklaidēs, auksti nebūs!!! Toties bērns nebūs "satuntuļots" entajās kārtās apģērba un varēs baudīt kustību komfortu. 

 

IEDZIĻINOTIES PLAŠĀKĀ APRAKSTĀ UN ZINĀTNISKĀKĀ TERMINOLOĢIJĀ: 

Termo apģērbs piemērots aukstam un vidēji aukstam laikam. ThermoKid termo apģērbs ir ekoloģiski tīrs,  audums nekairinās bērnam ādu. Moderns auduma šķiedrvielu sastāvs. Īpaši ērtu valkāšanu nodrošina flatlock šušanas tehnika. 

Kvalitatīvs, apģērba funkcionalitātei atbilstošs auduma sastāvs - polypropylene – 34%, polyester – 60,2% - šķiedrvielas, kuras nodrošina termoregulējošo funkciju, Spandex – 5,8% - škiedrvielas, kas nodrošina ērtu, ilglaicīgu valkāšanu.

Oeko-Tex® Standart 100 sertifikāts.

Unikāls, citiem ražotājiem neesošs sertifikāts. Atbilstoši standartam Oeko-Tex® Standard 100, I izstrādājumu klase, veiktās pārbaudes rezultāti apliecina, ka ThermoKid termoveļa atbilst humānekoloģiskajām prasībām, ko paredz standarts, kurš pašlaik noteikts zīdaiņiem paredzētajiem izstrādājumiem. Testi tika veikti Starptautiskās Tekstilizstrādājumu ekoloģijas nozares pētniecības un testēšanas asociācijas Institūtā HOHENSTEIN (www.hohenstein.de )

ThermoKid termoapģērba salīdzināšana ar citiem izstrādājumiem.

Lai novērtētu funkcionālu tekstildrānu pielietošanas lietderību bērnu apģērbu izgatavošanā, tika veikti testi. Testu rezultātā salīdzināti trīs apģērbu komplekti, kuri izgatavoti no kokvilnas drānas, merīnvilnas drānas un funkcionālas tekstildrānas. Testu rezultāti norāda uz funkcionālās tekstildrānas lietderību, tādēļ, izvēloties ThermoKid apģērbu un piemērotu virsģērbu, ir iespējams maksimāli nodrošināt iespējamās ķermeņa temperatūras svārstības, sniedzot bērnam iespēju brīvi kustēties un justies ērti dažādos klimatiskos apstākļos. Testos piedalījās RTU Tehniskās fizikas institūta profesors Juris Blūms, RTU tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūta profesore Ilze Baltiņa, RTU tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūta profesore Brigita Puriņa.

IEPAKOJUMS

ThermoKid termoapģērbs tiek iepakots kvalitatīvā 315 g biezā Silvaboard kartona kastītē.

MAZGĀŠANAS INSTRUKCIJA

Mazgāt ne vairāk kā 40 grādu temperatūrā. Mazgāt izvērstu uz otru pusi. Neizmantot hloru. Nedrīkst gludināt.