Porsche Design ragavas

Pamazām ziema ienāk arī mūsu platuma grādos un to jau sen gaida gan lieli, gan mazi. Kompānija Porsche šogad ir parūpējusies par visiem sava zīmola entuziastiem, sarūpējot īpašas Porsche Design ragaviņas saviem faniem un viņu bērniem. 

Porsche Design ragaviņu veidotāji vēlējās mazajiem un lielajiem braucējiem izveidot tādu produktu, kas sniegtu tikpat drošu kustības un virziena stabilitāti sniegā, kā Porsche automašīnām uz sniegotajiem ceļiem. 

Porsche bobsleja ragaviņu ideja ir aizgūta no sporta sacīkšu pasaules un to veidošanā savu artavu ir ielikuši paši sportisti. Tādas īpašības, kā ragavu pagarinātie līkumi un izliektie leņķi, ir būtiskas braucēja stabilitātei un ragavu vadāmībai un kopā ar zemu smaguma centru nodrošina lielisku saķeri un pārliecinošas manevrēšanas spējas. Pateicoties četriem sānos izveidotajiem rokturiem, bobslejam ir viegla individuāla vadāmība. Ar ragaviņām braucot nost no lielāka kalna vai nogāzes, tās var vienkārši vadīt tikai ar ķermeņa kustībām uz ergonomiski izveidotā sēdekļa un ar kāju palīdzību, radot  spiedienu uz vienu vai otru pusi, tā mainot ragavu braukšanas virzienu. Pārbaudītas pēc vācu drošības standartiem (TÜV).

Ragavas, pateicoties savam oriģinālajam dizainam, ir saņēmušas arī prestižo "Red Dot" apbalvojumu, kuru piešķir atzīta starptautiskā žūrija ar pasaulē atzītiem dizaina ekspertiem sastāvā. 

  • Materiāls: plastmasa
  • Izmērs: 89 x 40 x 19 cm
  • Svars: ~ 4kg
  • Ragavu CENA: 228,80 EUR / 160,80 Ls