Be Safe - autokrēsliņu lepnums no Norvēģijas

"Be Safe" ir norvēģu kompānija, kas jau daudzus gadus ražo augstas kvalitātes auto sēdekļus un citus ceļu satiksmes drošības produktus bērniem. Norvēģu "Be Safe" produkciju pazīst pircēji vairāk kā 40 pasaules valstīs. Uzņēmuma galvenais dzinējspēks ir vēlme aizsargāt to, kas ir ļoti vērtīgs: mūsu bērnus, cenšoties iespējami vairāk pasargāt bērnu dzīvību un veselību avārijas gadījumā. 

 

Bez autosēdekļiem, "Be Safe" izstrādā un pārdod arī velosipēdu sēdekļus un sporta ķiveres bērniem. Šo produktu attīstī šanā uzņēmums ļoti koncentrējas uz drošību, tādēļ pastāvīgi rodas jauni BeSafe ražojumi, ko raksturp inovatīvi patenti un pastiprinātas drošības funkcijas. "Be Safe" vienmēr cenšas izvirzīties vadībā ar augstas kvalitātes stingrām drošības prasībām un produktiem, kuros šīs prasības īsteno. Šī iemesla dēļ būtiskas summas katru gadu tiek ieguldīti pētniecībā un attīstībā. Turklāt "Be Safe" cieši sadarbojas ar pētniecības institūtiem, organizācijām, kas veicina un rūpējas par satiksmes drošību un ar medicīnas iestādēm, kas specializējas uz palīdzības sniegšanu tieši ceļu satiksmes negadījumos. 

Tuvākajās dienās LABIE produkti no Be Safe papildinās arī "Labas Lietas Bērniem" sortimentu! Sagaidiet plašu "Be Safe" produktu klāstu jau drīzumā !!!