Autokrēsliņi Maxi Cosi

Maxi Cosi autokrēsliņu vēsture sākās 1984.gadā- laikā, kad ceļojumi ar automašīnu bērniem nozīmēja ļoti ierobežotas izvēles iespējas drošības ziņā. Šis reizē arī kļuva par gadu, kad Eiropā sākās bērnu autokrēsliņu revolucīja un par vienu no šīs revolūcijas ieviesējiem kļuva arī Maxi Cosi. Šo sēdeklīšu koncepcija radās ASV un uz Eiropu to aizveda kāds Nīderlandes uzņēmējs, kurš veiksmīgi atvēra savu pirmo bērnu preču veikalu Holandē Helmond pilsētiņā, kur joprojām atrodas Maxi Cosi galvenais birojs.

Pirmais Maxi-Cosi tika izstrādāts jaundzimušajiem līdz 9 mēnešu vecumam - un tas bija ļoti neparasti eiropiešiem. Pirmkārt, uz aizmuguri vērsta instalācija bija unikāla, otrkārt, sēdeklīša novietošanas iespēja uz a/m priekšējā sēdekļa, kas līdz tam tika uzskatīta par bīstamāko vietu. Tomēr sabiedriskās domas, kā arī Eiropas drošības noteikumi un satiksmes likumi drīz tika mainīti, un novatoriskais Maxi-Cosi bērnu auto sēdeklis sāka savu ceļu no jauna definētajā bērnu mobilitātē.

Maxi Cosi ir izvirzījuši savai darbībai vienotu misiju - izprast, ko nozīmē būt modernam vecākam un apmierināt modernu vecāku dzīvesveidu un dzīvesstilu, nodrošinot komfortu un labsajūtu viņu bērniem. 

Maxi-Cosi, ceļā uz saviem izstrādājumiem, ir apvienojuši plašu tehnisko un māksliniecisko pieredzi, bagātu, koncentrētu inženieru, stilistu un dizaineru kopumu - kas visi ir līderi savā jomā. " Mums ir tehniskie eksperti drošības, kvalitātes un ergonomikas sfērās un pārdomāti līderi dizaina, stila un auduma izvēlē. Gan individuāli, gan kā komanda, šī koncentrācija ekspertu mobilizēti un motivēti nepārtraukti attīsta jaunus mobilitātes un aprūpes risinājumus, kas piedāvā lielāku vieglumu, vairāk komforta un vairāk ērtības. Viņi strādā ar mērķi nonākt līdz visam, kas var palīdzēt vecākiem un bērniem vislabāk baudīt laiku kopā. Visi mūsu tehniskie un mākslinieciskie speciālisti strādā kopā kā viena integrēta komanda, bet vienlaikus arī četrās atšķirīgās sfērās- stils, kvalitāte, drošība un izpēte / attīstība."

Maxi-Cosi autokrēsliņi ieņem augstas vietas Eiropas autokrēsliņu testos tieši drošības ziņā un atbilst ECE R44/03 drošības standartiem.