Autokrēsliņi Recaro - bez šaubām labākā izvēle !

        RECARO, pateicoties savai vairāk kā 100 gadus ilgajai darba pieredzei, šobrīd droši ir nosaucams par vienu no ievērojamākajiem un slavenākajiem auto sēdekļu brendiem pasaulē. Uzņēmuma entuziasms un centieni vienmēr sasniegt vislabāko sēdēšanas komfortu automašīnā tiek īstenoti izmantojot jaunākās tehnoloģijas, inovatīvus materiālus un pārsteidzošus risinājumus. 

    Uzņēmuma unikālā pieredze ir ļāvusi tam uztaisīt revolūciju sēdekļu dizainā automašīnām, lidmašīnām un autosporta pasaulē. Šīs vienreizējās zināšanas atspoguļojas vissīkākajās detaļās arī Recaro bērnu drošības sistēmā. Recaro galvenais mērķis ir piedāvāt Jums produktus, kas vienmēr pārsniedz jūsu gaidīto attiecībā uz dizainu, draudzīgumu lietotājam, komfortu un drošību. Rezultāti uzņēmuma centieniem ir bērnu sēdeklīši, kas sniedz jums un jūsu bērnam īpašas sajūtas un komfortu gan īsos braucienos, gan garākos pārbraucienos.

        Izvēlieties labāko sev un savam bērnam!!! Jūs varat būt absolūti droši, ka Recaro produkcijai ir veiktas visaptverošas, rūpīgas un bezkompromisu pārbaudes. Recaro sēdeklīši gadu no gada tiek papildināti ar jauniem drošības risinājumiem, jo drošība šī uzņēmuma produktiem ir pirmajā vietā !!!