STM- Vācijas kulta zīmols, kurš nesen nosvinēja savu 60 gadu jubileju un ir uzskatāms par pirmo ražotāju pasaulē, kurš sāka domāt par bērnu drošību automašīnā!  

         Nekādas pūles nav pārāk lielas, ja runa ir par Jūsu bērna drošību un labklājību. Tieši šī devīze atspoguļo Vācijas uzņēmuma Storchenmühle filozofiju. Uzņēmums izceļas ar tendenci radīt arvien svaigus, savā jomā noteicošus jauninājumus un ārkārtīgi augstu atbildību par izstrādi un ražošanu visam produktu klāstam. Šo uzņēmumu var uzskatīt par pirmo, kas sāka domāt par bērnu drošību brauciena laikā un izveidoja tam speciāli paredzētus produktus. Līdz ar to neapšaubāma ir tā vairāk kā 60 gadus ilgā pieredze bērnu autokrēsliņu kvalitātē! Uzņēmumu Storchenmühle raksturo atšķirīgs, inovatīvs dinamisms apvienojumā ar vadošo kvalitāti un tehnoloģijām. Vecāki droši var paļauties uz Storchenmühle. Ne velti pasaulslavenais zīmols "Recaro" uzticēja ražot sava brenda autokrēsliņus tieši šī ražotāja "rokām". 

       STM autokrēsliņi tiek ražoti vienā rūpnīcā ar Recaro, formas un dizaina ziņā tie ir pilnīgi vienādi ar Recaro. Arī atbildība par bērnu drošību un tam piemēroto produktu līmenis ir vienlīdz augsts - gan zīmola Recaro, gan pasaulē mazāk zināmā, taču Vācijā kulta brenda slavu nesošā STM  zīmola autosēdeklīšiem. 

     Storchenmühle produkcijas klāstā katram ir iespēja atrast sev atbilstošu sēdeklīti.Kad vecāki domā par bērnu sēdeklīša iegādi, viņi vēlas savam bērnam izvēlēties un nodrošināt tikai vislabāko, jo īpaši drošības un komforta ziņā. Ar Storchenmühle jūs esat labās rokās!!!