BabyZen by RECARO

     BABYZEN™ brendu dibināja pieci francūži, kuri prātoja: "Kāpēc mums būtu jāturpina bērniem piedāvāt rati, kas ir lielgabarīta, nepraktiski un dizainiski tik slikti izskatās!" Tas kļuva par viņu izaicinājumu un noveda pie idejas sākt visu no baltas lapas un radīt nākamās paaudzes ratus ... kurus varētu apzīmēt ar vārdu salikumu "viss vienā". Inovatīvie risinājumi ekskluzīvo BABYZEN™ ratiņu izskatā ir dzimuši no šīs vienas piecu entuziastu ambīcijas.

    Neatkarīgi no tā, kur jūs gatavojaties doties vai ko darīt, RECARO rati BABYZEN™ ir galvenais atribūts, kas piedāvā neierobežotu ērtību un kustības prieku. Lielisks komforts, inovatīvas tehnoloģijas, funkcionālas detaļas un ergonomisks, ekskluzīvs dizains. Ultra vieglos RECARO BABYZEN™ ratus, kas sver zem 10 kg, ir vienkārši lietot un viegli pielāgot jūsu un bērna vajadzībām. Ļoti praktiski, pateicoties ilgajam lietošanas laikam - sākotnēji ratiņus iespējams savienot ar kulbiņu (kura izmantojama arī kā šūpulītis), pēc tam tos var savienot ar autokrēsliņu Recaro Young Profi plus un beigu beigās izmantot kā standarta sporta ratiņus. Tieši šis daudzpusīgais pielietojums raksturo BABYZEN™ "viss vienā" koncepciju. Būtiski, ka rati ļoti kompakti salokās, kas padara tos ērti ievietojamus gan vismazākā izmēra automašīnās (kā FIAT 500 un MINI), gan arī braucot ceļojumā un ņemot tos līdzi lidmašīnā. 

     Pārliecināties par to, vai šie rati ir paredzēti Jūsu automašīnas bagāžniekam, Jūs varat, sekojot linkam: http://babyzen.com/test-coffre.php 

Ievadiet savas a/m marku un modeli un saņemiet atbildi JĀ vai NĒ ! 

 

 

Lielisku ieskatu Recaro ratu daudzpusīgajā, ļoti praktiskajā un ērtajā pielietojumā skatieties video zemāk: 

 

 

Saņemtie apbalvojumi: