Lenny Lamb slingi

LennyLamb slingi ir Poļu ražojuma slingi, kas tiek austi diaognālās aušanas tehnikā netālu no Varšavas.

Šī ražotāja slingi ir cenā draudzīgi, bet tajā pašā laikā tiek pieskaitīti pie profesionāli austajiem slingiem, kas nozīmē, ka tie atbilst visām prasībām, lai mazuļa augumiņš un vecāku muguras tiktu atbalstītas pareizi.

 

LennyLamb slingi ir stingri, plāni, bet ļoti maigi un mīksti.

 

Slinga platums: 67 cm

 

Kokvilna slingu aušanai tiek ražota Itālijā un ir saņēmusi kvalitātes sertifikātu "Drošs bērnam".

 

Slingam līdzi nāk DVD instrukcija no ražotāja angļu valodā un slingu specālistu izveidota instrukcija latviešu valodā!

 

CENAS:

  • Slings - šalle 4,60 m -  60,00 EUR
  • Slings - šalle 5,20 m -  65,00 EUR
  • Riņķu slings - 50,00 EUR

Ko Lenny Lumb piedāvā mazuļiem?

Elastīgie slingi - šalles ir īpaši ieteicami jaundzimušajiem. Tos ir ļoti ērti izmantot, jo jaundzimušo var ielikt jau uzsietā slingā. Ir arī mazāk sarežģījumu ar siešanu,mezglu, jo audums ir elastīgs, tāpēc labi piemērots zīdaiņiem ar nelielu svaru.

Austie slingi - lakati ir laba izvēle gan jaundzimušam mazulim, gan arī arī 2-3 gadus vecam bērniņam. To var sasiet visdažādākajos veidos, slingu audums der cilvēkiem ar dažādiem auguma garumiem un svaru. Sarža  pinuma audumi dod unikālu īpašību, kas ļauj vienmērīgi apsiet un ietīt mazuli, tāpēc tie ir pilnīgi droši nēsāšanai.

Riņķu slingi - burvīgs slinga veids, kas Latvijā vēl nav pietiekoši novērtēts. Jā, riņķu slingā Jūs nevarēsiet baudīt ērtu pastaigu 2 stundu garumā, jo svars uz viena peca būs pietiekami liela slodze tik ilgu laiku, tomēr tas lieliski noder citos gadījumos un būtiski var atvieglot ikdienu. Riņķu slings lieliski noderēs vecākiem, kuriem nešķiet, ka bērns būtu ilgstoši jānēsā un kuriem daudz ērtāks pārvietošanās veids ir ratiņi. Bet, kā zināms, bērni bieži vien atsakās gulēt ratiņos, kad vecāki ir nolēmuši baudīt mierīgu pastaigu. Rezultātā māmiņa ir spiesta ar vienu roku stumt ratiņus un uz otras rokas nest mazuli, kas nav ļoti ērti. Turklāt, šādi nēsājot mazuli uz vienas rokas, nav iespējams to panest simetriski un pareizi. Parasti mazulis tiek uzkarināts ar skatu pret pasauli, kas rada sasprindzinājumu mazajā ķermenītī un emocionāli mazuli pārsātina un pārslogo, kā rezultātā mazulis dienas otrajā pusē ir nemierīgs. Ja šajos brīžos pie rokas ir riņķu slings, mazuli viegli un ērti var ielikt slingā uz ielas un turpināt baudīt pastaigu harmoniski un bez sasprindzinājuma. Riņķu slings noder vecākiem, kuri ikdienā lieto garo slingu-šalli, bet reizēs, kad ātri jāieskrien no automašīnas veikalā vai ātri jāaiziet pēc vecākā bērna uz blakus esošo dārziņu, ne vienmēr gribas siet garo šalli. Tāpēc riņķu slings kalpo kā slinga veids, kuru iespējams ātri uzlikt īsiem nēsāšanas brīžiem.

Plašāka informācija par Lenny Lamb:

Lenny lamb pirmssākumi ir datējami ar 2008. gada augustu, kad Lenny Lamb ienāca Polijas tirgū ar savu preci.

Lenny Lamb uzņēmums ir ģimenes un vēl pāris iniciatīvas bagātu cilvēju ideja, kurus fascinē un apbur lietas, kas saistītas ar mazuļiem.

Lūk, ko Lenny Lamb stāsta par sevi:

„ (..)mēs cenšamies, lai mūsu produktiem būtu visaugstākā kvalitāte. Līdz ar to mēs vienmēr gribam  būt pārliecināti, lai katra no mūsu bērnu preču sastāvdaļām un detaļām nāktu no uzticamiem avotiem, un visas lietotās tehnoloģijas, visi ražošanas procesi būtu droši mazuļiem.”

Mēs joprojām cenšamies , lai mūsu slingi būtu labāki un labāki. Katra jaunā slingu partija, ko sagaidam, ir tehnoloģiski uzlabota. Tas ir patiešām grūts process, bet , būdama jauna kompānija, mēs cenšamies, lai varētu piedāvāt preci, kas ir rentabla un kvalitatīva, turklāt  konkurētspējīga. Šobrīd mēs nevaram atļauties dažus sarežģītus sertifikātus, kas tikai paaugstinātu mūsu produkta izmaksas, taču mēs turpinam pārliecināties, ka katrs komponents nāk no uzticamiem partneriem, un ir drošs mazuļiem.”

Kokvilna, kas tiek  izmantota bērnu slingos-lakatos ir ieguvusi sertifikātu "Drošs bērnam". Tas ir cienījams Polijas sertifikāts, ko piešķir „Textiles” institūts Polijā.


Kokvilnas  dzija tiek piegādāta no uzticamiem ražotājiem , un to krāsojot tiek izmantotas krāsvielas , kurām ir OEko-Tex sertifikāts. Apdares  procesi audumam tiek veikti tādā veidā, kas padara audumu drošu mazuļiem (bez formaldehīda un fenola savienojumiem.) Lenny Lamb uzņēmums neizmanto ķīmisku krāsošanu. Rezultātā  tiek iegūts audums, kurš ir pilnīgi drošs bērniem (krāsas nomazgāšanas vai auduma saraušanās var būt blakusparādība.)

Visi Lenny Lamb produkti ir izgatavoti Polijā. Šis uzņēmums atbilst visiem  godīgas tirdzniecības kritērijiem, saskaņā ar godīgas tirdzniecības federāciju.Visi sertifikāti, ieteikumi, deklarācijas ir publiski pieejamas

Pašlaik visu Lenny Lamb austo bērnu slingu - lakatu audums ir sarža pinuma. Tas ir sava veida īpašs audums, kuru kā slingu sastāvdaļu ir piekritušas lietot visas valstis, kurās ražo slingus. Gan Francijas un Šveices asociācijas pieņem tikai šāda veida auduma veidu mazuļu siešanai slingos – lakatos.
 
Citas organizācijas izmanto arī žakarda austo veidu  un dimanta austo veidu , ko Lenny Lamb cer ieviest tuvākajā nākotnē savos produktos.

Lenny Lamb audumu sastāvs

Kokvilna

Kokvilna tiek uztverta kā ādai draudzīgs materiāls, jo tas ļauj gaisam cirkulēt, ādai elpot un nodrošina īpašas absorbcijas īpašības. Tā ir viegla un dažādiem laika apstākļiem piemērota, to var mazgāt  augstā temperatūrā, un tā ir izturīga arī pēc vairākkārtējas mazgāšanas.

Bambusa šķiedras (bambusa viskoze)


Bambusa  šķiedras ražošana (bambusa viskoze) ir videi draudzīga. Bambusa koki, kas tiek izmantoti, šķiedras ražošanai, tiek rūpīgi atlasīti. Tie nāk no ekoloģiskajiem stādījumiem , kuri atrodas galvenokārt tropuiskajā Āzijā. Bambuss aug ātri un to ir viegli kopt. Tas aug un vairojas musonu klimatā,bambuss prasa siltu sauli un bagātīgus gruntsūdeņus. Daba apveltījusi bambusu ar antibakteriālām īpašībām, pateicoties kurām bambuss nekad  nav apsēsts ar parazītiem.

Ražošanas process notiek pilnīgi drošā vidē, un tās rezultāts ir 100% dabīga šķiedra bez ķīmiskām piedevām.

Testi ir parādījuši, ka bambusa šķiedru raksturo augsta izturība un stabilitāte. Pateicoties tā struktūrai, bambusa šķiedras īpašība ir viegli atbrīvoties no mitruma,un pat karstās vasarās nodrošinot vēsumu un komfortu slingā. Bambusa šķiedrai ir īpašas antibakteriālas īpašības, un tas novērš nepatīkamu aromātu, ja tāds rodas.

Pateicoties tā struktūrai, materiāls, kas izgatavots no bambusa šķiedras ir īpaši viegls. Vienlaikus, tas viegli uzsūc mitrumu. Pateicoties šīm īpašībām, mazuļu slingi-lakati,kas izgatavoti no bambusa šķiedras, ļauj iztvaikot liekajam mitrumam, ja tā ir pārmērīgi daudz. Un vēl - materiāls, kas izgatavots no bambusa šķiedras aizsargā arī pret ultravioleto starojumu.